Маршрутка № 6 їздитиме по-новому

У схему руху маршруту № 6 внесли зміни.

Внесли зміни у схему руху міського автобусного маршруту №6 "Конякіна – с.Брище". За зміни проголосував міськвиконком 28 квітня.

Як пояснив начальник управління транспорту та зв'язку Анатолій Миронюк, із Княгининівською сільською радою погоджували новий маршрут. Хоча, відповідно до законодавства, це не є обов'язковим.

Відтак, відповідно до нових змін, маршрутка буде рухатись у прямому та зворотному напрямку: Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с.Княгининок, с.Брище (місця міжзмінного відстою на вул.Конякіна та у с.Брище).

Шлях за маршрутом до внесення змін

Шлях за маршрутом зі змінами

Конякіна, Карпенка-Карого, Задворецька, Київський майдан, Дубнівська, Архітектора Метельниць-

кого, Глушець, Ковельська, с.Брище (місця міжзмінного відстою на вул.Конякіна та у с.Брище).

Конякіна, Гордіюк, Соборності, Молоді, Відродження, Рівненська, Київський майдан, Волі, Богдана Хмельницького (Глушець, Паркова), Ковельська, с.Княгининок, с.Брище (місця міжзмінного відстою на вул.Конякіна та у с.Брище).

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
28.04.2017 10:31
Переглядів855
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг