У Луцьку відшуміла перша частина транскордонного джазового фестивалю

Благодійні джазові концерти відбулися 4-5грудня у Театрі ляльок, ще один концерт влаштують там само 11 грудня.

XV Міжнародний благодійний джазовий фестиваль "JAZZ BEZ 2015" відбувався під лейтмотивом благодійності заради миру. Організатори не продавали квитків, а через театральні каси розповсюджували безкоштовні запрошення. Уже під час заходу глядачі могли пожертвувати суму, яку вважали за потрібну.

Під звуки емоційної, експериментальної, розумної музики, організатори зібрали 7483 гривні на лікування бійця 24 бригади Віктора Кочули, який у вересні підірвався на міні.

"Джаз – це музика, без стандартів, без політики, що дає можливість незалежно від культурної приналежності поєднувати музичні традиції різних країн, сотні музикантів, тисячі меломанів. Мета сьогоднішнього заходу це і благодійницький збір коштів, і свобода для культури смаку", - зазначив засновник фестивалю пан Кшиштоф Савіцкий.

Організатори запрошують лучан і гостей міста на джазовий концерт 11 грудня, де знову будуть збирати кошти для поранених бійців АТО. На сцені виступить польський гурт " Angela Gaber".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
07.12.2015 10:00
Переглядів1055
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-09-2018 20-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг