У Луцьку хочуть ремонтувати дороги по-новому

У Луцьку пропонують кардинально змінити підхід до ремонту доріг.

Петицію із відповідним змістом на сайті Єдиної системи місцевих петицій 8 травня зареєстрував Олександр Римарук.

Автор петиції пропонує відмовитись від ямкового ремонту, а робити лише справжній капітальний ремонт доріг, зокрема, як на вулиці Набережній.

"Давайте фундаментально змінювати підхід до благоустрою міста, не будемо підліплювати та залатувати старе, а почнемо будувати по новому", – зазначає Олександр Римарук.

Зі слів автора, гарантійне обслуговування доріг становить 10 років, тож він пропонує розподілити дороги міста на 10 секторів, які повинні повністю упродовж 10 років бути зроблені по-новому – якісно (тобто один сектор за один рік).

"Так вже через 10 років в нас буде гарне покриття у цілому місті, і якщо навіть з'являться ямки чи ямулічки, як зараз, ми зможемо знову розпочати з 1-го сектору", – йдеться у петиції.

Нагадаємо: аби петицію розглянули депутати Луцької міської ради, її повинні підписати не менше 300 осіб. До кінця збору підписів залишилось

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.05.2017 09:14
Переглядів2284
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:57
09.05.2017
Аркадій Офіцер
Полішук не буде ремонтувати,там цілі інші,прийшли не надовго,тому будуть робити все швидко.
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг