"Луцьктепло" звинувачують у непрозорих схемах із компанією "Континіума"

Голова профспілки ДКП "Луцьктепло" Неоніла Слюсар заявляє, що підприємство могло отримувати на рахунки 13,84% від фізичних осіб та 6% від юридичних осіб для сплати податків та зарплати, однак не отримує їх через договір із "Захід ТЕГ".

"Від проплати споживачів за надані послуги "Луцьктепло" на підприємстві не лишається жодної копійки. Підприємство має 67 мільйонів боргу перед "Нафтогазом", – розповіла лідер профспілки у коментарі виданню Волинське агентство розслідувань 2 лютого.

"Така ситуація практично на всіх аналогічних підприємствах України. До 1 лютого цього року діяла постанова №217 Кабміну "Про розподільчі рахунки". До 1 лютого на підприємстві залишалося 50% від плати споживачів за надані послуги. З 1 лютого поправка до цієї постанови 13,84% від населення та 6% від юридичних осіб на зарплату і податки. Але саме наше підприємство потрапило під санкції Нацкомісії. І на підприємстві не лишається жодної копійки. Причина цього ‒ Луцьк має непрозорий договір на давальницьку сировину із "Захід ТЕГ" ‒ компанією, що володіє котельнею на Карбишева. Про це прямо сказали керівнику нашого підприємства. Йому поставлені чіткі вимоги розірвати договір із "Захід ТЕГ" і тільки тоді приїжджати на узгодження цих питань", ‒ заявляє голова профспілки.

Нагадаємо, йдеться про "Західну теплоенергетичну групу", яку пов'язують із групою компаній "Континіум". Неоніла Слюсар визнає, що міська рада нині працює над вирішенням цієї проблеми. Однак, за її словами, вимогу розірвати договір ставили ще з 2012 року.

"Колектив два роки озвучував цю проблему. Ми два роки доводили, що рано чи пізно ця ситуація настане. Договір нібито закінчився 31 грудня 2015 року. Теперішній керівник Юрій Паращій знав, що договір закінчується…. Але реально цей договір продовжують виконувати. Ми маємо два виходи, про які казав депутат Ігор Поліщук: або здати в оренду і ми розриваємо договір на давальницьку сировину, або "Континіум" забере цю частину міста разом із споживачами", ‒ каже вона.

За словами голови профспілки, нині вирішення проблеми відбувається за закритими дверима, тому є ризик, що "знову буде прописана корупційна схема". Вона вимагає вирішувати цю проблему публічно, аби уникнути цієї корупції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
04.02.2016 11:31
Переглядів690
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг