Колишні працівники вузлової лікарні у Ковелі просяться на роботу

Понад 20 колишніх працівників Ковельскої вузлової лікарні приїхали на засідання постійної комісії обласної ради з питань використання майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

Ці люди мають намір працювати в комунальному закладі "Ковельська обласна поліклініка", – повідомляє прес-служба Волинської обласної рада.

Нагадаємо: одним із рішень обласної ради державний заклад "Вузлова лікарня станції Ковель ДТГО "Львівська залізниця" реорганізовано шляхом перетворення в юридичну особу – комунальний заклад "Ковельська поліклініка" Волинської обласної ради". Встановлено, що комунальний заклад "Ковельська поліклініка" Волинської обласної ради" є правонаступником всіх майнових і не майнових прав і обов'язків державного закладу "Вузлова лікарня станції Ковель ДТГО "Львівська залізниця".

Разом з тим, попередніми рішеннями ради, на базі вузлової лікарні, окрім поліклініки утворено ще один заклад -- обласний хоспіс. Люди, які мають намір працювати в поліклініці, нарікають, що управління охорони здоров'я ОДА не сприяє в тому, щоб їхній заклад запрацював. В той же час, хоспісу надається підтримка посадовців.

Розпорядженням голови обласної ради був затверджений Статут комунального закладу, але управління охорони здоров'я ОДА має розробити штатний розпис та визначитися з об'ємами фінансування.

Виявилося, що для повноцінної роботи поліклініки до кінця цього року потрібно 1 млн 761 тис. грн. Між тим, начальник департаменту фінансів ОДА Ігор Никитюк заявляє, що фінансувати новостворену Ковельську поліклініку з обласного бюджету напряму не можна, бо вона не є медичним закладом третинного рівня, а, відтак, не виконуватиме функцій медичного закладу обласного значення. При цьому чиновник посилається на ст. 90 Бюджетного кодексу України.

Медики категорично не хочуть погоджуватися з цим і вимагають, аби обласний бюджет фінансував їх.

На позитивному рішенні обласної ради наполягали депутат Сергій Слабенко, який представляє інтереси Ковеля, а також низка політиків та громадських активістів з міста залізничників.

Депутати Святослав Кравчук, Микола Бущук, Віктор Радчук вкотре заявили, що нинішніх проблем з вузловою лікарнею було б куди менше, якби місто, у свій час, погодилося забрати її до комунальної власності. Депутати нагадали, що обласний бюджет упродовж трьох років змушений фінансувати лікарню в той час, коли чимало обласних комунальних закладів не можуть дочекатися коштів.

Після доволі емоційного обміну думками між депутатами, чиновниками ОДА та медиками, комісія підтримала пропозицію Святослава Кравчука та Віктора Радчука. Рекомендовано бюджетній комісії при внесенні змін до обласного бюджету передбачити цільову субвенцію м. Ковелю для фінансування КЗ "Ковельська поліклініка".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.05.2017 14:21
Переглядів799
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг