Чиновники Волинської ОДА витрачали гроші "не на те"

Керівництво департаменту агропромислового розвитку Волинської ОДА звинуватили у нецільовому використанні коштів, отриманих від оренди приміщення.

Під час засідання майнової комісії облради заслухали звіт директора департаменту АПР Волинської ОДА Юрія Горбенка щодо використання коштів від оренди приміщення у Луцьку на проспекті Перемоги, 14, - повідомляє Волинське Агентство Розслідувань.

Під час розгляду цього питання з'ясувалось, що у четвертому кварталі 2015 році виручені від оренди кошти були використані керівництвом департаменту не за цільовим призначенням.

Начальник відділу з питань управління об'єктами спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області Лілія Кашева зауважила, що виручені кошти були витрачені у тому числі на охорону приміщення та на придбання господарських товарів, а це заборонено законом.

Депутат В'ячеслав Рубльов додав, що охорона приміщень – це окрема стаття видатків, а виручені від оренди кошти можна спрямовувати виключно на ремонт та утримання приміщення в належному стані. А обранець громади Віктор Радчук у своєму виступі підняв тему ставок орендної плати, які на його думку є занижені.

Рубльов зауважив, що наразі в апараті обласної ради спільно з членами профільної комісії працюють над удосконаленням методики розрахунку і порядку використання орендної плати за користування майном спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст області.

У підсумку профільна комісія рекомендувала департаменту АПК виправити вказані недоліки та привести їх у відповідність у першому кварталі 2016 року. Крім того, тимчасовій контрольній комісії доручено переглянути методику і винести її на розгляд на наступному засіданні комісії.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2016 09:03
Переглядів515
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг