Що отримає Луцьк після об'єднання із селами?

Основна мета об'єднання Луцька із прилеглими селами – це територія розвитку.

Про це у студії програми Протилежний Погляд LIVE 19 травня зазначив депутат Луцької міської ради Андрій Козюра.

З його слів, вільних земель на території Прилуцької сільської ради, Підгайцівської сільської ради немає. Вона вся перебуває у приватній власності.

"Шлях єдиний: викуп розпайованих земель інвесторами, які хочуть щось будувати, змінювати. Ми повинні розуміти, що за межами села також залишається територія. Але розпоряджатися цією землею може орган виконавчої влади Держгеокадастру", – зазначив він.

Своєю чергою, депутат Луцькради Павло Данильчук зауважив, що Луцьк поділений неадекватно.

"Навколо Луцька розташовані потужні підприємства, які платять податки не місту, тому об'єднання дозволить збільшити міський бюджет. Так само Луцьк зможе отримувати більше субвенцій", – розповів він.

З іншого боку, об'єднання міста із селами – це велика відповідальність, адже тоді Луцьк повинен виконувати певні зобов'язання, рівноцінно розподіляти кошти з бюджету. Зі слів Козюри, Луцьк не буде отримувати більше, а більше вкладатиме.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.05.2017 14:00
Переглядів2022
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг