"Луцькводоканал" заправився на три мільйони у фірми, яку створили після оголошення тендеру

КП "Луцькводоканал" 26 січня за результатами тендеру уклало угоди на поставку палива, олив і мастил на 3,6 мільйона гривень.

У 2016 році ТОВ "Аргос ОП" поставить бензину та дизельного палива на 3,27 мільйона гривень. При цьому дизпаливо наливом коштує 13 гривень за літр. ТОВ "Енергетичні мастила-Захід" замовили олив та мастил на 336 тисяч гривень, - повідомляє видання "Наші гроші".

Всупереч вимогам Мінекономрозвитку, ціни на окремі товари не оприлюднили.

Чотири фірми пропонували мастила й оливи дешевше за переможця – ПП "Торгово-промислова компанія "Арсен", ПП "Лан" і ПП "Торгово-промислова компанія "Лан-Агро" і ПП "Колос-Агро". Однак їх не допустили до конкурсу через спільні номер телефону та довірену особу – Ольгу Абрамович.

Луцьке ТОВ "Аргос ОП" зі статутним капіталом 1 тисяча гривень було створено 26 листопада, у той час, як торги оголосили 13 листопада 2015 року. Досі фірма не вигравала тендерів.

Засновницею значиться Тетяна Поліщук, керівником – Дмитро Прокоса.

Останній на місцевих виборах 2015 року висувався до Волинської облради від "Європейської партії України" Миколи Катеринчука.

Тетяні Поліщук належить ТОВ "Аргос" разом із Сергієм та Андрієм Поліщуками і Жанною Хоменко, а також ТОВ "Арго-Текс" із бізнесменами Леонідом Полячеком та Олександром Кропивою – співзасновниками ЗАТ "Волинський шовковий комбiнат" і СП "Українська бавовняна компанія".

Крім того, Сергій Поліщук володіє ТОВ "Аргос СП", яким теж керує Прокоса. З 2011 року ця фірма виграла тендерів на 7,20 мільйона гривень

Компанія "Енергетичні мастила-Захід" заснована корпорацією "Імідж Ойл Інвест". Її власниками порівну є "С.А. Петромін Лабрікейтинг Ойл Ко. Корп." і ТОВ "Транспортні мережі", якою володіють Юрій Лугай і Наталія Карпенко.

Інша фірма корпорації – ТОВ "Промислові мастила-Центр" у 2014 році розіграла з пов'язаною компанією тендер "Центренерго" на придбання палива за 1,91 мільйона гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2016 10:51
Переглядів876
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
18:55
05.02.2016
Ігор
Працюємо по старому, навіть особливо не напружуючись про склад учасників....а хоч би трохи творчості
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг