"СКФ Україна" знесе газорозподільчу станцію, яка стала притоном для наркоманів

АТ "СКФ Україна" погодилось за свої кошти знести недіючу газоросподільчу станцію, яка знаходиться поблизу житлового будинку Станіславського, 52 в Луцьку.

До відділу управління майном комунальної власності звернулися представники компанії з пропозицією профінансувати усунення проблемного об'єкта. Про це повідомила начальниця відділу Аліса Грабко на засіданні сесії Луцької міської ради 5 лютого.

Депутат Євген Ткачук попросив, щоб з цим питанням не затягували, оскільки його не можуть вирішити протягом двох років.

"Це тягнеться два роки. Мешканці Станіславського, 52 просять знести це приміщення, бо там облюбували місце наркомани, валяються шприци. Вже було домовлено, що "СКФ Україна" передасть станцію на баланс територіальній громаді і її знесуть. Тому прошу не зволікати, бо там дійсно критична ситуація", - сказав Євген Ткачук.

Варто зауважити, що саме цим пунктом закінчується позаплощадочний газопровід кільцевий, який був спроектований для потреб мікрорайону. Відповідна комісія виявила, що цей газопровід не підключали до магістрального газопроводу на вулиці Боженка (як це було передбачено проектом) й не здавали в експлуатацію.

Позаплощадочний газопровід кільцевий не увійшов до статутного капіталу ВАТ "Луцький підшипниковий завод", створеного у процесі приватизації і перейменованого у ВАТ "СКФ Україна". Газопровід перебував на балансі його правонаступника - АТ "СКФ Україна". Пізніше акціонерне товариство передало його на баланс територіальної громади.

Луцький міський голова Микола Романюк пообіцяв, що переговорить з генеральним директором "СКФ Україна" Володимиром Цибульським, аби вони не зволікали зі знесенням цієї аварійної станції.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2016 14:29
Переглядів685
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг