ТзОВ «Луцькмістобуд» не поновили оренду землі в історико-культурній частині міста

Фото: Руслан Пилипчук

Депутат Луцької міськради запропонував притягнути до кримінальної відповідальності ТзОВ "Луцькмістобуд" за руйнування історико-культурної частини міста.

Проект рішення про відмову ТзОВ "Луцькмістобуд" у поновленні договору оренди землі для будівництва на вулиці Драгоманова 15 розглядали втрете. Про це сказав начальник управління земельних ресурсів Луцької міської ради Сергій Шабала на засіданні сесії 5 лютого.

Сергій Шабала підкреслив, що земельна ділянка на вулиці Драгоманова, 15 була надана у постійне користування громадянці Поцілуй. Пізніше ТзОВ "Луцькмістобуд" взяли ділянку в суборенду для будівництва офісних приміщень.

Проте наразі будівництво там незавершене, оскільки виявилося, що на місці, де розгорнули будівельні роботи, знаходяться підземелля, які мають історичну цінність. Тому управління прийняло рішення відмовити в поновленні оренди цієї землі дляТзОВ "Луцькмістобуд".

"Тоді збиралась комісія по охороні культурної спадщини, які піднімали питання щодо визнання в судовому порядку неправомірним цього будівництва, а об'єкти в підземній частині вимагали визначити, як об'єкти історико-культурного значення", - сказав Сергій Шабала.

Депутат Луцької міської ради Павло Данильчук підтвердив, що ТзОВ "Луцькмістобуд" має відношення до "скандальної" ділянки.

"Внаслідок проведення будівельних робіт підземелля завалилось. Забудовник загорнув його побутовим сміттям і поставили там туалет. Я пропоную не просто відмовити в поновлені оренди, а за руйнування історичної частини міста притягнути підприємство до кримінальної відповідальності", - сказав Павло Данильчук.

Також депутат Данильчук запропонував доповнити проект рішення й доручити юридичному управлінню міської ради підготувати лист, в якому вони повинні пояснити й описати перелік завданих збитків цим підприємством, а також звернутись з цим питанням до правоохоронних органів.

Депутати підтримали це доповнення та проголосували за відмову в поновлені оренди.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.02.2016 18:11
Переглядів768
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:22
06.02.2016
Розумна
Шановні дописувачі де Ви берете інформацію і навіщо вводитие людей в оману?????? По-перше не знаю що це за товариство у Вашій статті зазначена, але дане питання стосувалося явно не цього товарства. По-друге саме питання відмови в поновленні договору оернди землі розглядається вперше на сесії. І по-третє земельна ділянка перебувала в оренді зазначеної громадянки, а не в постійному користуванні. Цікаво чому ніхто не несе відповідальності за висвітлення недостовірної інформації???
09:37
06.02.2016
Людмила Жукова
Підтримую.За злочин , вчинений відносно усіх лучан, причетні особи повинні понести кримінальну відповідальність. Досить знущатись над історичними памятками. Варвари.
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг