Працівники Луцького ДЕПО підписали "мирову" з міською радою

Страйковий комітет Луцького підприєства електротранспорту та Луцька міська рада підписали мирову угоду та домовилися, що заборгованість із заробітної плати перед службою перевезень буде погашена до 1 березня цього року.

Також буде підвищено рівень тарифних ставок водіїв тролейбусів, що спонукатиме до росту зарплати на підприємстві загалом до 18,90 гривень за годину роботи, замість 12,90. Це передбачено у галузевій угоді, - повідомили у відділі інформаційної роботи міської ради.

Крім того, водії зверталися з вимогою підвищити рівень їхньої кваліфікації. Тож є домовленість з Луцьким автозаводом з травня місяця проводити навчання. Ще одна з вимог колективу: своєчасна виплата заробітної плати. Міська рада взяла на себе зобов'язання докласти максимум зусиль, щоб це відбувалося постійно. Проте у протоколі зазначено, що у повному обсязі це можна буде зробити тоді, коли держава врегулює питання відшкодування за пільгові перевезення.

Представники страйкового комітету Андрій Черчик, Андрій Кобиш та Олександр Мельничук подякували за роботу міському голові Миколі Романюку, міській раді, виконавчому комітету міської ради за те, що вперше за багато років з'явилася надія на стабільну роботу підприємства і своєчасну виплату зарплати.

"Сподіваємося, що це стане новою віхою у діяльності Луцького підприємства електротранспорту", - сказав Сергій Григоренко.

Крім того, міська рада вживає комплекс інших заходів для виходу підприємства із кризи. Це підвищення тарифу до 2 гривень, поступова заміна маршрутних автобусів на тролейбуси. Зокрема, влітку цього року планується заміна автобусів на тролейбуси за маршрутами 17 та 17а. Це також звернення до Європейського банку реконструкції і розвитку про отримання кредиту на придбання 30-ти нових тролейбусів і оновлення контактної мережі.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.02.2016 10:38
Переглядів621
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-10-2018 21-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг