УКРОП хоче змінити голів постійних комісій Луцькради

Представник фракції УКРОП запропонував винести на розгляд сесії Луцькради проект рішення про заміну голів постійних комісій. Проект розглядала лише одна комісії – земельна, хоча зазвичай такі питання розглядають усі постійні комісії міської ради.

Про це стало відомо сьогодні, 30 травня, під час засідання постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, – інформує ВолиньІнфо.

До слова, про засідання цієї комісії інформаційний відділ Луцькради ні представників ЗМІ, ні представників громадськості не повідомляв.

Відповідний проект рішення запропонував винести на розгляд сесії Луцькради, яка відбудеться уже завтра, депутат від "УКРОПу" Микита Рабан.

Як повідомив Рабан, Ігор Поліщук більше не зможе бути членом комісії законності, оскільки є виконувачем повноважень міського голови, крім того, подав заяву член постійної комісії з питань комунального майна та приватизації Олександр Козлюк про його бажання стати членом постійної комісії з питань торгівлі, послуг розвитку підприємництва.

Також Рабан зазначив про те, що є більше як третина голосів, 15 підписів, про відкликання ряду голів постійних комісій, зокрема голови постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Алли Надточій, голови постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Павла Данильчука та голови постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва Петра Нестерука.

Зауважимо, що це ці депутати, які не підтримували УКРОП під час так званого "перевороту" у Луцькраді.

Депутат Микита Рабан натомість пропонує обрати головою постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров'я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови Майю Шостак, депутата від "Батьківщини".

Головою постійної комісії міської ради з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів пропонують обрати Бориса Смаля, депутат від УКРОПу.

Головою постійної комісії міської ради з питань торгівлі, послуг та розвитку підприємництва пропонують призначити Олександра Козлюка, позафракційного депутата.

У виданні наголошують, що головами постійних комісій пропонують зробити саме тих депутатів, які голосували за зняття Юлії Вусенко із посади секретаря Луцькради та призначення на посаду Ігоря Поліщука.

Комісія підтримала проект рішення. Утримався лише депутат Микола Романюк, представник "Свободи".

Голова земельної комісії Євген Ткачук зауважив, що "їхня комісія така злагоджена та потужна, що можуть і секретарів замінити і комісії переформатувати".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ХОЧУТЬ ЗМІНИТИ ГОЛОВУ "БЮДЖЕТНОЇ" КОМІСІЇ ЛУЦЬКРАДИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.05.2017 12:44
Переглядів783
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг