Працівники "Луцьктепла" попередили про страйк

Трудовий колектив ДКП "Луцьктепло" сьогодні, 5 лютого, скерував до Луцької міської ради лист на ім'я Луцького міського голови Миколи Романюка з пропозицією знайти час для проведення загальних зборів.

На це працівники "дають" міському голові десять днів, – повідомляє ІА Волинські Новини з посиланням на голову профспілкового комітету підприємства Неонілу Слюсар.

"Якщо до 16 лютого міський голова не зв'яжеться із трудовим колективом, ми 17 числа вийдемо на попереджувальний страйк. Це не значить, що ми зупинимо котельні, або не надамо лучанам воду. Люди, що на змінах, будуть працювати. Але якщо до нас не прийде Микола Ярославович (прим. – Луцький міський голова Микола Романюк), аби послухати і розповісти, що нас чекає, то ми прийдемо до міської ради", – зазначила Слюсар.

Як відомо, на підприємстві за січень не виплачена заробітна плата, оскільки усі кошти, які підприємство отримує за сплату за послуги, направляє до НАК "Нафтогазу".

Така ситуація на думку працівників спричинена тим, що підприємство уклало ще кілька років тому договір із підприємством "Захід ТЕГ" стосовно давальницької сировини. До слова, текст угоди виявився комерційною таємницею і так і не став відомий загалу.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "ЛУЦЬКТЕПЛО" МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ГАЗУ, А ЛУЧАНИ – БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.02.2016 12:44
Переглядів645
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг