У центральному парку Луцька хочуть встановити нову сцену

У парку культури та відпочинку імені Лесі Українки хочуть зробити сучасну стаціонарну сцену за 300 тисяч гривень для проведення святкових концертів та інших масових заходів.

Із бюджету міста пропонують виділити 300 тисяч гривень на створення сцени у центральному парку міста. Про це сказала начальник управління фінансів та бюджету Лілія Єлова 30 травня під час засідання "бюджетної" комісії.

Заступник луцького міського голови Григорій Пустовіт пояснив, що сцена буде при вході в парк з правої сторони, де зараз розташована стара сцена.

"Зараз, враховуючи зовнішній вигляд, ця сцена, не є готова до проведення заходів", – додав Григорій Пустовіт.

Він сказав, що вже є попередньо обраний варіант, як виглядатиме майбутня сцена, до якої буде навіть під'єднано електроживлення.

Депутат Андрій Покровський зауважив, що варто було б сцену перенести подалі від дороги – вглиб парку. Адже там, де стоїть стара сцена, неподалік – проїзджа частина дороги, і коли відбуваються масові заходи біля сцени, то завжди утворюються на дорозі затори через скупчення людей.

Заступник міського голови Костянтин Петрочук погодився, що з точки зору безпеки – це слушне зауваження.

Втім Григорій Пустовіт сказав, що затори на дорозі в тій частині міста відбуваються постійно, бо люди або заходять в парк, або виходять з нього.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: NEW "РОТОНДА" : ПОСЕРЕД ЛУЦЬКОГО ПАРКУ БУДЕ ПЛЯЖ (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
30.05.2017 13:38
Переглядів973
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:24
30.05.2017
Петро
Прошу підтримати петицію за адресою: e-dem.in.ua/lutsk/Petition/View/911
16:11
30.05.2017
українка
Давно вже пора ту, що є, замінити
останні новини
15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг