Лучанин викинув сміття під паркан сусідові (фото)

Інспектори муніципальної поліції здійснили рейд з метою виявлення порушень викидання твердих побутових відходів на вулицях Ковельській, Чернишевського, Клима Савура, Задворецькій у Луцьку.

Про це повідомляє департамент муніципальної поліції на сайті Луцької міської ради.

08 червня 2017 року представники муніципальної поліції здійснили черговий моніторинг порядку викиду твердих побутових відходів на вулицях Ковельській, Чернишевського, Клима Савура, Задворецькій.

Інспектори встановили, що ряд громадян, попри вжиті до них заходи адміністративного впливу, і надалі вперто ігнорують вимогу розмістити індивідуальні контейнери біля своїх приватних будинків. Прикладом такого нехтування вимог закону є виявлений та зафіксований факт недобросусідської та аморальної поведінки мешканця вул.Чернишевського, який підкинув 2 пакети з побутовим сміттям під паркан свого сусіда на протилежній вулиці, в якого, до речі, стояв індивідуальних сміттєвий бак.

Результатом відпрацювання вказаних вулиць є складання інспекторами 2 адміністративних протоколів і 15 приписів.


* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.06.2017 15:56
Переглядів1636
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:38
09.06.2017
недобросовісний сусід
Хтось із депутатів обласної ради реалізує контейнери чи отримав відкат? Скільки можна? Встановіть контейнери безкоштовно а тоді ходіть та перевіряйте як викидають сміття!
16:17
09.06.2017
Лучанин.
Як це би..ло вже дістало. Що робиться на ставках, на березі Стиру.
останні новини
21-10-2018 20-10-2018 19-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг