Виправлення в ухвалі щодо поновлення Вусенко на посаді: законно чи ні

Скликання сесії Луцької міської ради для поновлення на посаді Юлії Вусенко Ігор Поліщук мотивував рішенням суду. Однак згодом суддя Валентина Пушкарчук видалила зі свого рішення тезу про те, що Вусенко на посаді має поновити сесія Луцькради.

Депутат міськради ("УКРОП") Микита Рабан пояснив, що описка – виправлення, яке не впливає на зміст рішення. А у відповідному випадку зміст рішення мотивувальної частини змінився кардинально. Про це він розповів в ефірі ток-шоу "Протилежний Погляд LIVE" у п'ятницю, 9 червня.

"Було встановлено факт, хто поновлює на посаді, – Луцька міська рада. А потім цей факт прибрали із тексту рішення. Водночас дуже дивно, що про таку ухвалу жодна зі сторін, крім сторони позивача, не знали", – розповів Рабан.

Однак депутат Луцької міської ради ("Самопоміч") Тарас Шляхтич запевнив, що законодавством передбачена можливість виправлень у судових рішеннях.

"Коментувати такі дії повинна суддя, адже вона ухвалює рішення за своїми внутрішніми переконаннями, вона аналізує законодавство, ситуацію, кількість порушень, законність чи незаконність певних процедур. Правки внесені, тому потрібно виконувати вимоги ухвали", – зазначив він.

Секретар ради Ігор Поліщук сказав, що ухвала судді Луцького міськрайонного суду Валентина Пушкарчук щодо виключення з мотивувальної частини абзацу, де обов'язки щодо поновлення Юлії Вусенко на посаді було покладено на міську раду, є недійсною. Тому на документ подали апеляцію.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
11.06.2017 13:00
Переглядів1291
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг