Лучанам вимкнуть теплопостачання через борги "Луцьктепла"?

Через борги ДКП "Луцьктепло" перед ПАТ "Волиньгаз" лучани можуть залишитись без тепла.

На ДКП "Луцьктепло" обіцяють залучити всі можливі варіанти для вирішення проблеми з боргом. Про це йшлося на засіданні тимчасової контрольної комісії міської ради з вивчення проблем діяльності ДКП "Луцьктепло" 8 лютого.

Депутат Луцької міської ради Ігор Поліщук поцікавився в директора ДКП "Луцьктепло" Юрія Паращія, як вони планують вирішувати питання з боргом перед ПАТ "Волиньгаз", адже є ризик, що їм просто відключать газопостачання і, як наслідок, Луцьк лишиться без тепла.

"Наскільки мені відомо, відключення по газу має бути завтра. Бо я знаю, що в п'ятницю вам так і не вдалось нічого вирішити.Мирослав Коротя (голова правління ПАТ "Волиньгаз" -Конкурент) мені сказав, що ще почекає до понеділка", – додав депутат Луцької міської ради Сергій Була.

Читайте також "ЛУЦЬКТЕПЛО" МОЖЕ ЗАЛИШИТИСЯ БЕЗ ГАЗУ, А ЛУЧАНИ – БЕЗ ГАРЯЧОЇ ВОДИ

Як стало відомо на комісії, ДКП "Луцьктепло" має заборгованість перед "Волиньгазом" - 12 мільйонів гривень і 9 мільйонів гривень авансу. За словами Сергія Були, Мирослав Коротя сказав, що отримав вказівку від керівництва акціонерного товариства, в разі несплати заборгованості, відключити "Луцьктепло" від газопостачання повністю.

Натомість Юрій Паращій запевнив, що якби в нього були кошти на рахунках, то він би їх перекинув на погашення боргу. Однак наразі стараються вирішити це питання, підключивши до його вирішення як Луцького міського голову, так і голову Волинської обласної державної адміністрації.

"Підключаємо і пробуємо всі можливі варіанти вирішення ситуації", - запевнив директор ДКП "Луцьктепло".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.02.2016 17:30
Переглядів498
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
20-06-2018 19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг