На ЛПЕ почали платити зарплати

З першого березня всім працівникам Луцького підприємства електротранспорту підвищать заробітні плати.

На підприємство почали повертатись досвідчені водії, вперше за 8 вчасно отримавши зарплату. Про це заявив заступник Луцького міського голови Сергій Григоренко.

Він розповів, що в п'ятницю між міською радою та працівниками ЛПЕ була досягнута мирова. Міська рада взяла на себе зобов'язання виплатити водіям зарплати. Тому з 1 березня колективу ЛПЕ підвищать заробітну плату.

Отож, оплата праці 12 гривень 90 копійок за годину роботи водія, зросте до 18 гривень 90 копійок за годину. Від цього, в певних пропорціях, зросте заробітна плата в інших частин колективу.

"Такий рівень оплати в усіх наших сусідів, менше тільки в Тернополя. Коли ми в січні вчасно виплатили зарплату, вперше за 8 років, то на підприємство одразу ж повернулось десять досвідчених водіїв. Якщо лютий, березень та інші місяці ми спрацюємо нормально, то досвідчені водії повернуться на підприємство", - сказав Сергій Григоренко.

Також заступник міського голови додав, що окрім 20 мільйонів гривень, які закладені в бюджеті на ЛПЕ, є ще власний заробіток, і міська рада сприятиме щоб вони більше заробляли і дасть їм додаткові маршрути. Також стало відомо, що держава все ж таки поверне частину грошей на пільгові перевезення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.02.2016 11:28
Переглядів434
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг