Садовий відкритий для співпраці з Луцьком (відео)

У Луцька і Львова є надзвичайно багато можливостей для спільної праці. Але для цього потрібно обрати легітимного міського голову.

Про це розповів засновник і голова політичної партії "Об'єднання "Самопоміч", міський голова Львова Андрій Садовий в ефірі ток-шоу Протилежний Погляд LIVE на телеканалі "Нова Волинь".

Зі слів Андрія Садового, для налагодження співпраці, перш за все, у Луцьку потрібно обрати легітимного міського голову.

"З паном Романюком (Микола Романюк, – К.) в нас були дуже теплі дружні відносини, ми були по багатьох питаннях однодумцями. Тому будете мати очільника, я готовий бути максимально корисний і порадами, і якимись своїми зв′язками, контактами, по роботі з Європейським Банком Реконструкції і Розвитку (ми є найбільшим партнером банку серед усіх міст України), по самій організації роботи, тому що Львів має багато успішних речей зроблених", – зазначив очільник Львова.

Що стосується майбутнього розвитку Луцька, то Андрій Садовий зауважив, що йому бракує якісної архітектури.

"Мені в Луцьку бракує будівель сучасної архітектури, які з часом можуть ввійти в історію як пам′ятки архітектури. Я знаю, що у вас деякі навчальні заклади пробують розбудовуватися, я на це би наголошував однозначно", – сказав він.

Також і Луцьку, і Львову варто більше працювати в напрямку охайності міст, облаштування громадського простору, зокрема місця для відпочинку.

"Сама система сьогодні в країні є певним тормозом для розвитку міст, тому що немає тієї довіри до міст. З однієї сторони чуємо гасла про децентралізацію, але якщо ви порахуєте бюджет Львова або Луцька за останні роки, в гривнях він росте, але в доларах він стає меншим, – зауважив міський голова Львова. – Тому більша координація дасть більшу силу для того, щоб відстоювати інтереси місцевого самоврядування. Є надзвичайно багато можливостей для спільної праці. Має бути тільки взаємне бажання".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
19.06.2017 14:42
Переглядів1057
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:49
19.06.2017
Гандзя
Луцьк теж готовий. тільки без всяких там полігонів
останні новини
16-07-2018 15-07-2018 14-07-2018 13-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг