Площу перед РЦ "Промінь" "оживлять" святковими ярмарками

На площі перед РЦ "Промінь" на Різдвяні свята працюватиме ярмарок та влаштовуватимуть різні святкові дійства.

Керівництво РЦ "Промінь", який розташований на проспекті Президента Грушевського, хоче розміщувати у святкові дні на площі святкову ярмарку. Про це розповів начальник управління містобудування та архітектури Леонід Герасимюк 21 червня під час засідання міськвиконкому.

Леонід Герасимюк зауважив, що дерев'яні будиночки будуть встановлюватись на площі лише на момент святкових днів.

Член виконкому Михайло Щур сказав, що у Луцьку вже є досвід встановлення таких споруд на Театральному майдані і для їхнього монтажу треба транспортне обслуговування, для якого варто організовувати доїзд на площу.

"На Театральному майдані різні організації працювали, а тут є один конкретний замовник", – пояснив Леонід Герасимюк.

Член виконкому Ігор Муковоз сказав, що варто визначити конкренті дні, коли працюватиме ярмарка.

Представник РЦ "Промінь" Андрій Маруняк сказав, що РЦ "Промінь" звернувся із проханням дозволити проведення святкових ярмарків на майдані саме для того, щоб оживити площу перед розважальним центром і організовувати на свята різноманітні святкові дійства із залученням аніматорів для дітей.

"Власники "Променя" зацікавлені в тому, щоб на площі було чисто та охайно, і РЦ хоче організовувати різні святкові дійства, а конструкції виставлятимуться суто на Різдвяні свята і ,можливо, на День Незаежності. Ми облаштовували цю бруківку і знаємо, де там можна по ній їздити, а де ходити", – пояснив Андрій Маруняк.

Із його слів, конкретних термінів у проекті рішення не вказали, оскільки, окрім ярмарка, будуть відбуватись святкові дійства та залучатимуться аніматори, які працюватимуть з дітьми відвідувачів ярмарка. Такий ярмарок певним чином впливатиме на розвиток туризму та промоції міста.

Члени міськвиконкому підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.06.2017 12:55
Переглядів1086
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:55
21.06.2017
васильок
непогана ідея
останні новини
20-07-2018 19-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг