Для Луцька обиратимуть гімн

У Луцьку відбудеться конкурс на визначення гімну міста.

Конкурс триватиме з 1 липня до 25 грудня. Про це йдеться у відповідному розпорядженні секретаря Луцькради Ігоря Поліщука.

Для проведення конкурсу створили організаційний комітет, до складу якого увійшли заступник міського голови Григорій Пустовіт (голова), директор департаменту культури Тетяна Гнатів (заступник), начальник інформаційної роботи міськради Зоя Балюк, начальник управління туризму і промоції Луцька Катерина Теліпська, начальник відділу зв'язків з громадськістю Олена Макарова та начальник відділу у справах смі'ї та молоді Олексій Веремійчик.

У конкурсу може взяти участь будь-хто. Один учасник може подати необмежену кількість робіт. Тривалість музично-поетичних творів повинна бути не більш ніж 5 хвилин, а сам твір може містити не більше ніж 32 рядки.

"Текст і музика твору повинні виражати почуття патріотизму, поваги до історії, культури, традицій і відповідати жанровим особливостям гімну (яскравість та урочистість звучання, чіткість ритму, виразність мелодії тощо). Текст твору повинен відображати минуле і сьогодення міста Луцька, його внесок в історію", – сказано в положенні.

Твори можна буде подавати в електронному вигляді. Розгляд робіт відбуватиметься у три етапи. Спершу твори оцінюватиме конкурсна комісія, а потім відбудеться публічне голосування. Затвердити переможця повинна конкурсна комісія. Переможець конкурсу отримає грошову винагороду у сумі 15 000 гривень. Автори творів, що опинилися на другому та третьому місці за кількістю підписів представників громади міста Луцька, отримують 5 000 та 3 000 гривень відповідно

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.06.2017 11:51
Переглядів2333
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
21:19
23.06.2017
Сергій
Ідея не нова. Невже не простіше звернутися до професіоналів композиторів про створення цього твору і заплатити їм за роботу? Щодо членів конкурсної комісії, це просто "профі" в музиці. Як в басні Крилова про великого знавця музики "цапа". Смішно і грішно.
19:40
23.06.2017
Лучанин
Куди подавати заявки і куди насилати гімн???
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг