Власник цукрового заводу в Луцьку подав в прокуратуру на громадського активіста (документи)

Голова спостереженої ради ВАТ "Гнідавський цукровий завод" Ярослав Галькевич обурений діями окремих політичних діячів. На його думку, маніпулюючи на темі неприємного запаху в Луцьку та вводячи людей в оману, вони намагаються заробити собі політичних бонусів.

Зі слів власника заводу, він завжди готовий до діалогу з громадою, бо тільки разом вони зможуть знайти вихід з ситуації, однак з політиканами розмовляти не буде, – пише Волинь24.

На його думку, всі ці популістські заяви щодо сірчаної кислоти, хімічного виробництва та інші нісенітниці не відповідають дійсності, а лише підбурюють людей.

"На той час, коли мене обрали головою спостережної ради цукрового заводу, таких підприємств в Україні було більше двохсот, нині працює менше сорока. Я зробив все для того, аби на Волині такий завод залишився. В результаті багаторічної співпраці з іноземними кампаніями ми здійснили повну модернізацію цукрового заводу і він запрацював з новою силою. А це податки, сотні робочих місць", – переконує Ярослав Галькевич.

Галькевич запевняє, що "не такий страшний звір, як його малюють" і крім неприємного запаху, який відчували жителі прилеглих територій, жодної загрози здоров'ю людей не існує. Та й неприємний запах теж скоро відійде у небуття, зараз над цим працюють найкращі спеціалісти, а скиди на поля фільтрації – це явище тимчасове, адже невдовзі запрацює біогазова установка.

"Він (ред. Дмитро Климук) підбурює людей, організовуючи мітинги, розповідає різні страшилки про сірчану кислоту, хімічне виробництво та ракові клітини, які зовсім не відповідають дійсності. Зрозуміло, що люди налякані. Більше того, цей молодий чоловік перейшов всі межі, звинувативши мене в тому, що нібито я вбивця, вбиваю українців. Аби відстояти своє чесне ім'я, я звернувся з відповідним позовом до суду про захист честі, гідності та ділової репутації й відшкодування моральної шкоди в сумі 1 мільйона гривень, які я зобов'язують передати на благоустрій міста Луцька", – розповідає Ярослав Галькевич.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
23.06.2017 14:18
Переглядів1699
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
02:17
24.06.2017
Анонім
"В результаті багаторічної співпраці з іноземними кампаніями ми здійснили повну модернізацію цукрового заводу" Так-так... Галькевич ще той бандит!!! В результаті обкрадань, та рекету, вони модернізували завод. Близькі мені люди, і знайомі бізнесмени, втратили сотні тисяч долларів через його схеми і обмани.
останні новини
24-09-2018 23-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг