Петрочук розповів, чому на ЛПЕ була проблема з виплатою зарплат

Основний шлях виведення з кризи Луцького підприємства електротранспорту (ЛПЕ) – це реструктуризація боргів, які тягнуться ще з 2011 року.

Нових шляхів виходу ЛПЕ з кризи немає, бо вони були накреслені ще раніше, просто їх треба було дотримуватись. Про це сказав заступник Луцького міського голови Костянтин Петрочук 18 липня під час телеефіру "Луцький депутат".

Він також озвучив ці шляхи виходу. Відтак найперше – це реструктуризація боргів. Тому що є на підприємстві близько 24 мільйонів боргів, на які й далі нараховуються штрафи і пені.

"Крім цього, від Європейського банку реконструкції і розвитку (ЄБРР) є грант, на який вони виділяють кошти на закупівлю нових тролейбусів. Це близько 5 мільйонів євро. Однією з умов є відсутність заборгованості перед держбюджетом або реструктуризація існуючих боргів", – сказав Костянтин Петрочук.

Він зазначив, що цей борг був утворений ще у 2011 році, коли держава недостатньо фінансувала погашення пільгового перевезення і не було можливості закривати всі борги.

Що ж до заборгованості із заробітної плати, то, зазвичай, вона виникала тоді, коли держава (чи потім міська рада) хоча б на місяць затримувала відшкодування по пільговим перевезенням.

На сьогодні, зі слів Петрочука, міська рада на 100 % покриває пільгові перевезення ЛПЕ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.07.2017 21:00
Переглядів961
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
00:59
21.07.2017
Свідомість Лучан
Шановні з 2007 по 2011 Свідомі співпрацювали із зеленим господар що знаходиться на вул. Рівненській... Виникає питання до чого тут Зелене Господарство??? У 2007 р. Свідомі співпрацюючи із Зеленим Господарством спілкувалися з юристом, бухгалтерами, з головним бухгалтером з усіма окрім директора...методом дедукції склалась схема... Десь якраз у ці часи у міськ раді намутили накрутили та "рішили" що ЛПЕ буде підпорядковуватись Зеленому Господарству. Таким чином бюджетні кошти (зарплати працівникам, погашення пільговиків кошти на запчастини, ремонти і т.д..) перераховувались 100% на рахунок Зеленого Господарства, а тоді вже Зел.Госп. вирішувала кому скільки та для чого перераховувати грошей на рахунок ЛПЕ. Звідки взялась заборгованість? В один прекрасний момент директор Зеленого Господарства змушує бухгалтера гроші перевести на його рахунок. Тоді було вкрадено 17 000 000 грн. Від тоді і зявляється заборгованість по виплаті зарплати. він купив село реально і живе поживає горя незнає
останні новини
23-06-2018 22-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг