Луцькому підприємству припинять постійне користування землею через продаж майна

Підприємству "Візар" Луцька міська рада має припинити право постійного користування земельною ділянкою через продаж гаражів, що розташовані на цій ділянці, іншому підприємству.

Проектом рішення пропонують припинити підприємству "Візар" право постійного користування земельною ділянкою розміром 13 соток на вулиці Рівненській, 10. Про це сказав начальник управління земельних ресурсів Луцької міської ради Сергій Шабала 20 липня під час засідання "земельної" комісії.

Як пояснив Сергій Шабала, через те, що "Візар" продав гаражі та споруди, які розміщувались на Рівненській, 10, підприємству ТзОВ "ХК "Єврохолдинг", то "Візару" припиняється право власності на постійне користування цією земельною ділянкою.

Відтак іншим проектом рішення пропонувалось надати дозвіл на розробку технічної документації із землоустрою на земельній ділянці за адресою Рівненська, 10 ТзОВ "Єврохолдинг", яке і придбало це нерухоме майно "Візара".

Комісія підтримала ці проекти рішень

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.07.2017 15:37
Переглядів746
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг