Лучани майже 10 років не можуть оформити права власності на свої гаражі

Фото: ілюстративне

Лучани через відсутність оренди землі не можуть оформити права власності на власні цегляні гаражі.

Лучани біля котельні, що на вулиці Конякіна, побудували цегляні гаражі, в них є будівельні паспорти на забудову з 2008 року, технічні паспорти, а от права власності на ці гаражі вони не можуть оформити через відсутність дозволу на оренду цієї землі. Про це сказав депутат Євгеній Ткачук 20 липня під час засідання "земельної" комісії.

"Ті ділянки людям надали, вони побудували гаражі, їм дали дозволи, але вони не можуть оформити права власності на нерухоме майно. Ця земельна ділянка жодного стосунку не має до "Луцьктепла", і люди хочуть оформити в оренду земельну ділянку, щоб оформити право власності на гаражі", – пояснив Євгеній Ткачук.

Відтак комісія підтримала проекти рішень щодо дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та обслуговування цегельного гаража на вулиці Конякіна громадянам Янюку та Мельнику, а також підтримала майже аналогічний проект рішення для громадянина Ричко, в якого цегельний гараж розташований на Потебні.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
20.07.2017 16:20
Переглядів744
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг