У Луцьку з'явився Центр розвитку підприємництва

У Луцьку відкрили Центр розвитку підприємництва – платформу, де безоплатно навчать, як започаткувати власну справу.

Нові знайомства, семінари, бізнес-тренінги та майстер-класи від досвідчених підприємців, а якщо помітять потенціал, то навіть забезпечать стартовим капіталом. І усе це на базі міського центру зайнятості, – повідомляє Волинська регіональна дирекція НСТУ України.

Подібні платформи також незабаром з'являться ще у 3 містах обласного значення.

"Вважаємо, що це дасть можливість людям, які мають бажання розпочати підприємницьку діяльність, скористатися тією платформою, яку попонує Центр зайнятості, проводити різні зустрічі з колегами, обмінюватися досвідом. Якщо у підприємця виникають запитання до фіскальної служби, до органів контролю, то ми даємо можливість зустрітися, спільно провести робочі наради, вирішити питання, обговорити і для себе зрозуміти, куди далі рухатися, зрозуміти роз'яснення законодавства, як правильно діяти в тих чи інших питаннях, і ,звичайно, обмінятися досвідом з колегами та партнерами", – розповів директор Волинського центру зайнятості Роман Романюк.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
21.07.2017 17:40
Переглядів1076
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг