У Луцьку замість муніципальної поліції буде муніципальна варта

Департамент муніципальної поліції переформатують у муніципальну варту.

Загалом обов'язки нової муніципальної варти будуть такими самими, як і в муніципальної поліції. Про це розповіла представник муніципальної поліції Ольга Захарчук 24 липня під час засідання комісії з питань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту.

Єдине, що треба буде новоутвореній варті, – це збільшення штату до загальної кількості 50 чоловік. В цілому штат збільшать на 15 осіб.

"Щодо додаткового фінансування, то до кінця року на зарплату нам потрібно біля 900 тисяч. Але зраз просимо на канцелярію, зарплату, облаштування кабінетів, форменне забезпечення, бо будуть набиратись люди. Для початку на це все треба 500 тисяч гривень", – сказала Ольга Кравчук.

Депутат Микола Федік зазначив, що варто підтримати проект рішення і винести його на голосування на сесію Луцькради. Адже муніципальна поліція довела свою ефективність, тим паче вони виявляють чимало незаконно встановлених споруд, що дає можливість додаткових надходжень до бюджету.

Комісія підтримала проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.07.2017 11:32
Переглядів1142
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-07-2018 22-07-2018 21-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг