У Луцькраді буде новий департамент

У Луцькраді розглянуть проект рішення про утворення департаменту сім'ї, молоді та спорту.

Проектом рішення пропонується об'єднати декілька структур міськради в департамент. Про це сказав депутат Луцькради Костянтин Петрочук 24 липня під час засідання комісії зпитань дотримання прав людини, законності, боротьби зі злочинністю та корупцією, депутатської діяльності, етики та регламенту 24 липня.

Щодо штатних одиниць, то спочатку хотіли в департаменті створити 5 відділів, які окремо займалися б спортом високих досягнень, масовим спортом, віділл, який би займався будівництвом, відділ сім'ї та молоді та патріотичного виховання.

Однак прийшли до висновку, що стартувати департамент може і з меншою кількістю людей. Тому фактично штат з об'єднаних структур міськради збільшать на одну одиницю, і стартуватиме департамент з двох відділів.

"У нас є Центр національно-патріотичного виховання зі штатом у сім чоловік. Планувалось зменшити кількість і в структурі департаменту визначити дві людини, які би займались цими речами. Але на сесії Луцькради затвердили штатний розпис Центру, тому найближчим часом штат не чіпатимуть", – сказав Костянтин Петрочук.

Також є чимало питань щодо вирішення ситуації з будівництвом та реконструкцією спортоб'єктів у дворах. Тому є необхідність, щоб був в структурі департаменту інженер, який би працював над документами.

Депутати підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.07.2017 11:50
Переглядів630
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг