Лучан, які пікетували російський банк, можуть оштрафувати

Група активістів вимагала закриття відділення банку "VTB" у Луцьку.

Про це стало відомо 12 лютого під час акції протесту.

Участь у демонстрації прийняли близько 20 осіб. Учасники повідомили, що у Луцьку функціонує 7 банків Російської федерації, які заробляючи в Україні, фінансують агресора.

Активісти закликали людей активніше підтримувати подібні акції, щоб остаточно викорінити російський бізнес з України.

Через деякий час по завершенню протесту, під'їхали патрульні, викликані охоронцями. Поліцейські повідомили, що будуть встановлювати відповідальних осіб.

Якщо поступить офіційне звернення з банку, мітингувальникам загрожуватиме адміністративна відповідальність у вигляді штрафу за дрібне хуліганство.

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

Автор: Руслан Пилипчук

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
12.02.2016 17:15
Переглядів998
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
08:46
13.02.2016
Жукова Людмила
Сухомлин Антон рік в нежиитловому приміщенні першого поверху житловому бужинку квартирного типу по вул. Дубнівській, 12 (колишній "Волиньтабак") , яке було продано міською радою його батькові Сухомлину О. в 1995 році для торгового центру і кафе - бару, всупереч вимогам ДБН, вимогам Правил утримання житлових будинків здійснює промислову діяльність - оптову торгівлю контрафактними горілкою і цигарками : в двір будинку заїжджають ФУРИ, перекриваютиь в'їзд мешканцям, розвантажують товар під вікнами квратир, в нічний час та у вихідні дні відвантажують у БУСи і розвозять по "злачних точках", податки не сплачує до місцевого бюджету.Піддони переміщують з допомогою складського промислового обладнання, від чого в прилеглих квратирах страшний гуркіт. В суботу в моїй квартирі підйом о 6 год. Скільки не викликали патрульних - відповідь : А ЩО МИ ЗРОБИМО .!!!!! Отож, наші ПАТРУЛІ виходить ЗАХИЩАЮТЬ ВОРОЖІ БАНКИ ТА НЕЗАКОННИЙ БІЗНЕС.!!!!! Нормально, пане ЦІЦЮРА О.А.!!!!!!!!
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг