Три роки на посаді: як працює Володимир Гунчик

Сьогодні, 24 липня, виповнюється три роки, як Володимир Гунчик очолив Волинську обласну держадміністрацію.

Аналітики "Слова і Діла" відстежили, які зі своїх обіцянок на цій посаді він виконав, а які – провалив.

Загалом за три роки Гунчик дав 72 обіцянки й виконав із них 31, а провалив – 10. Ще 31 обіцянка керівника Волинської обласної адміністрації перебуває на контролі. Таким чином, рейтинг відповідальності політика зараз становить 43 %.

Так, до його досягнень на посаді губернатора потрібно зарахувати виплату боргів із зарплати шахтарям "Волиньугля": в січні 2017 року питання з боргами було вирішене.

Крім того, Гунчик дотримав свого слова не закривати в області малочисельні школи й відремонтувати дорогу на ділянці Володимир-Волинський-Устилуг.

Невиконаними залишилися обіцянки начальника обладміністрації добудувати Луцький перинатальний центр у 2015 році й того ж року перевести всі бюджетні установи на альтернативні джерела опалення.

До найважливіших з обіцянок Гунчика, які все ще перебувають у процесі виконання, наші аналітики віднесли запуск в області 10-ї шахти, запланований на 2018 рік. Також губернатор обіцяв у 2017 році почати будівництво масштабного житлового проекту на 3 тисячі квартир, десяту частину яких губернатор обіцяє передати ветеранам АТО, військовим і ветеранам армії.

Найчастіше Гунчик давав обіцянки у сферах освіти, соцзахисту, інфраструктури та місцевого самоврядування.

Щодо активності керівника Волинської області, то за три роки на посаді в нього було два місяці, коли він роздавав відразу по сім обіцянок – це червень і жовтень 2015 року. Причому ці показники перевищують кількість обіцянок, які він давав відразу після вступу на посаду – на цей період зазвичай доводиться підвищена кількість обіцянок політиків.

Серед своїх колег з інших областей із рівнем відповідальності в 43% Гунчик посідає 8-е місце.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: НА РОБОТІ З ГУБЕРНАТОРОМ ВОЛИНІ, АБО ОДИН ДЕНЬ З ВОЛОДИМИРОМ ГУНЧИКОМ (ФОТО)

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
24.07.2017 13:15
Переглядів2064
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:48
24.07.2017
Бунчик
Якщо коротко: то херово
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг