Із бюджету Луцька пропонують дати гроші "Спартаку" лише на зарплати тренерам

У Луцькій міській раді запропонували фінансувати з міського бюджету лише зарплати тренерів ФСТ "Спартак", а щодо фінансування заробітних плат працівників адміністрації – відмовити.

ДЮСШ "Спартак" просить кошти на зарплати тренерам, технічному персоналу і працівникам адміністрації. Про це сказав депутат Борис Смаль 25 липня під час засідання "бюджетної" комісії.

Відтак на зарплати тренерам ДЮСШ "Спартак" треба 225 тисяч гривень, на зарплати тренерам з легкої атлетики ДЮСШ "Спартак" – 470 тисяч гривень і на ремонт споруд, які належать "Спартаку", просять 119 тисяч гривень.

Депутат Луцькради Ігор Поліщук зазначив, що приміщення "Спартака" не належить до міського комунального майна. І якщо в попередні рази фінансували зарплати тренерам, то лише заради того, щоб луцькі діти, які там займаються, "не опинилися на вулиці".

"Де буде брати гроші на зарплату директор, бухгалтер – нас не цікавить. У вас є власні надходження. І чому центр з Києва вас не фінансує?" – поцікавився Ігор Поліщук.

Заступник голови обласної організації ФСТ "Спартак" Олег Хмурий сказав, що весь час їх фінансувала держава: або через профспілки, або через фонди.

Також голова федерації гімнастики Волині, старший тренер з художньої гімнастики Тетяна Фігель сказала, що якихось власних надходжень у них немає, батьки не платять за те, що їхні діти займаються, і навіть на змагання тренери їздять за свої кошти.

"Ми працюємо за програмою Міністерства молоді і спорту, а вони сказали, що фінансування спортшколи лягає на місцеві бюджети. Це принизливо, що тренери мають ходити і випрошувати гроші", – сказала Тетяна Фігель.

Назважаючи на те, що депутати не проти виділення коштів з бюджету на зарплати тренерам, в цілому за зміни до бюджету і за виділення цих коштів голосуватимуть завтра, 26 липня, на продовженні засідання "бюджетної" комісії. Остаточно вирішиться це питання під час голосування на сесії Луцькради, яка теж відбудеться 26 липня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ТРЕНЕРАМ ДЮСШ "СПАРТАК" ДАДУТЬ ГРОШІ З БЮДЖЕТУ НА ЗАРПЛАТИ

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЛУЦЬКРАДІ РОЗПОВІЛИ, КОЛИ ОТРИМАЮТЬ В КОМУНАЛЬНУ ВЛАСНІСТЬ ПРИМІЩЕННЯ "СПАРТАКА"

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
25.07.2017 17:15
Переглядів597
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг