У Луцькраді – новий департамент

У Луцькраді створили департамент сім'ї, молоді та спорту.

Мета створення департаменту сім'ї молоді та спорту – це акумуляція та зосередження зусиль молодіжних організацій для досягнення спортивних цілей. Про це розповів заступник Луцького міського голови депутат Костянтин Петрочук 26 липня під час сесії Луцькради.

Часто було так, що тим, хто працює над організацією спортивних заходів, часто доводилося ходити різними відділами та управліннями. Департамент дозволить покращити комунікацію між групами.

"Якщо буде один керівник займатись організацією заходів – це покращить співпрацю", – запевнив Костянтин Петрочук.

Структура департаменту складатиметься з двох відділів: відділ фізичної культури і спорту – 5 осіб, двоє з яких працюватимуть над спортом вищих досягнень, ще двоє – над масовим спортом, і буде один інженер-кошторисник, який відповідатиме за будівництво та реконструкцію спортивних споруд.

У відділі сім'ї та молоді – 4 людини, які будуть більш ретельно працювати над питаннями. Також буде ще директор департаменту.

"Вважаю, що доцільно створити департамент, щоб зусилля були об'єднанні в одну структуру", – сказав Костянтин Петрочук.

"Ви не спитали спортивних людей, а робите департамент, бо у вас з'явилась людина, яку треба туди посадити", – сказав тренер Анатолій Бондарєв.

Депутати зі змінами підтримали проект рішення.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.07.2017 12:51
Переглядів851
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-07-2018 17-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг