Аласанія розповів про модернізацію обладнання регіональних телестудій

Модернізація обладнання регіональних телестудій передбачає переналаштування їх на використання ІТ-технологій.

Про це розповів заслужений журналіст України, голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України Зураб Аласанія в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE".

Зі слів Зураба Аласанії, у технологічному плані українське телебачення відстає від світу на 10-15-20, а подекуди і на 50 років.

"За 5-6 років телебачення не залишиться таким, як є. І навіть в світі Netflix (американський провайдер інтернет-служби "на вимогу" потокового мультимедіа, – К.) набагато більше означає, ніж будь-який канал прямий. А подекди в світі немає навіть аналогових каналів взагалі. Треба про це думати вже зараз", – зазначив він.

Як розповів голова правління Національної суспільної телерадіокомпанії України, на оновлення саме телевізійного обладнання потрібно декількасот мільйонів доларів, а річний бюджет всієї компанії становить 34 мільйони на всі 28 регіональних каналів.

"Ми, будучи страшенно відсталими, маємо шанс пройти повз оновлення техніки саме телевізійної, яка є страшенно дорогою, а одразу перескочити до інтернет-технологій, веб-технологій, і почати робити в тому напрямі. В цьому полягає наша надія, що ми зможемо 28 наших регіональних каналів переобладнати", – розповів Зураб Аласанія.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
05.08.2017 15:21
Переглядів1731
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-07-2018 18-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг