У Луцькраді представили старі-нові кадри

Олексія Веремійчика призначили директором департаменту сім'ї, молоді та спорту Луцької міської ради.

До виконання обов'язків він приступив із 1 серпня. Призначення відбулося за переведенням з посади начальника відділу у справах сім'ї та молоді Луцької міської ради, – йдеться в розпорядженні в.о. міського голови Григорія Пустовіта.

Веремійчику присвоєно 9-й ранг посадової особи та встановлена щомісячна надбавка за вислугу років у розмірі 15 % до посадового окладу з урахуванням доплати за ранг.

Окрім цього, з 28 липня Наталія Юрченко переведена на посаду директора юридичного департаменту Луцької міської ради з посади заступника начальника юридичного управління Луцької міської ради, начальника відділу судового представництва. Юрченко установлена надбавка за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи в розмірі 50 відсотків посадового окладу з урахуванням надбавки за ранг посадової особи місцевого самоврядування та вислугу років.

Посадовців на нових посадах представили 8 серпня під час оперативної наради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
08.08.2017 09:35
Переглядів569
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг