На гірлянди, вікна, кущорізи та газонокосарки: куди йдуть "депутатські фонди"

Станом на 8 серпня з депутатського фонду для виконання робіт, закупівлі товарів за запитами обранців профінансовано лише 209,2 тисяч гривень. Загальна сума, яку передбачили для депутатських фондів на цей рік - 4,2 млн грн. Це кошти міського бюджету.

У департаменті фінансів та бюджету міської ради такі малі цифри пояснили тим, що кожне з рішень має проходити узгодження сесією, що затягує процедуру. Другий нюанс полягає у тому, що не всі ініціативи депутатів щодо об'єктів фінансування відповідали положенню програми. Та й, судячи з переліку ініціатив, більше половини обранців узагалі не визначилися з тим, куди хочуть скерувати гроші для округу.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: БЕЗ ДЕПУТАТІВ, АЛЕ З ГРОШИМА: 4,8 МЛН ГРН ПРОПОНУЮТЬ ДАТИ "ОСИРОТІЛИМ" ОКРУГАМ

Немає у переліку й автора програми депутата Андрія Козюри. Він запевнив, що встигне освоїти кошти з фонду на об'єкти, адже зацікавлений в цьому. Однак нині вирішує у який двір підуть гроші. Планує спитати думку самих мешканців.

Відповідно до програми формування та використання коштів депутатського фонду на 2017-2020 роки на кожного з депутатів виділяється на рік по 100 тисяч гривень.

Є тріо лідерів-депутатів, які вже встигли і добитися фінансування частини проектів на понад половину передбаченої суми, тобто за 50 тис. грн. При чому, депутати Сергій Балицький та Юрій Безпятко скерували гроші для проектів одних і тих же об'єктів.


У департаменті фінансів запевнили, що вже на найближчій сесії міської ради, що відбудеться 30 серпня, є чимало проектів рішень, які стосуються грошей депутатського фонду, тож звітні цифри зростуть. А поки що маємо наступні ініціативи та суми фінансування:

На найближчу сесію також виноситься проект рішення, аби забезпечити коштами ті округи, які опинилися без представника у раді.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ОКРУГИ БЕЗ ДЕПУТАТІВ: НЕСПРАВЕДЛИВІСТЬ У ЛУЦЬКУ (ІНФОГРАФІКА)

Автор:Тетяна ГРІШИНА
* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.08.2017 14:45
Переглядів1303
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
22-06-2018 21-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг