Аукціон: у Луцьку хочуть продати землю під комерцію

Сесії міської ради пропонують затвердити перелік об'єктів комунальної власності, які пропонують продати на аукціоні. Окремо пропонують затвердити звіт про експертну грошову оцінку кожного з об'єктів. Ділянки, що пропонуються на продаж, розраховані для комерційних цілей.

Проекти рішень про продаж оприлюднили на сайті міської ради.

Так, ділянка за адресою вул. Даргомижського, 9 (площа 0,0747 га) передбачена для будівництва та обслуговування офісних приміщень. Ділянка знаходиться неподалі дитсадочка №5. Її стартова ціна 339 347 гривень.

Три інші ділянки поруч на вулиці Карбишева. Їх призначення – для будівництва та обслуговування закладів торгівлі, громадського харчування, сервісного обслуговування, готелів, виставкових центрів. Усі три об'єкти площею по 0,1642 га. Їх стартова ціна 420 319 гривень за кожну з ділянок. Отож, якщо міська ради дасть дозвіл на продаж, бюджет міста заробить як мінімум 1,6 млн грн за продаж землі, сумарною площею більше, аніж 0,5 га. Усі об'єкти пропонують продати у власність.

Данні публічної кадастрової карти

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
09.08.2017 12:20
Переглядів1059
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг