Лучанам треба поспішити, аби отримати гроші за зекономлені субсидії

Фото: ілюстративне

Ще з 2014 року в Україні діє урядова програма субсидіарної підтримки населення.

Цьогоріч уряд ухвалив рішення щодо монетизації пільг та субсидій для населення України, – повідомляє відділ інформаційної політики ОДА.

Як результат, вже до вересня родини, що зекономили гроші на субсидіях на газ та електроенергію, отримають від держави до 700 гривень компенсації. Кількість сімей, які отримають грошову винагороду від держави за ефективне використання послуг з газо-, електропостачання (для індивідуального опалення), становить майже 53 тисячі. При цьому сума, що підлягає монетизації, становить за газопостачання 33,3 млн грн, а за електропостачання – 34 тис. грн.

Зокрема органи соціального захисту населення області здійснюють роботу щодо повідомлення субсидіантів про необхідність подання до 1 вересня цього року заяви до районних (міських) управлінь та департаменту Луцької міської ради, на підставі якої здійснюватиметься виплата грошової винагороди частини невикористаної житлової субсидії, а також прийом заяв від громадян.

Станом на 22 червня 2017 року заяви на виплату частини зекономлених субсидій прийняли від 1,2 тис. осіб.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
10.08.2017 11:54
Переглядів1059
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг