Компанія Петра Семерея виграла суд проти Нацради з питань телебачення

Приватна компанія "Телесистеми України", зареєстрована в Луцьку, через суд примусила Національну раду з питань телебачення і радіомовлення розглянути питання про видачу їй ліцензії цифрової багатоканальної телемережі (мультиплексу) МХ-4 (DVB-T , DVB-T2).

1 лютого у Львівському апеляційному адміністративному суді компанія частково виграла апеляцію у Нацради. Суд зобов'язав регулятор заново розглянути питання видачі ліцензії, але відмовив у клопотанні компанії зобов'язати видати ліцензію. Про це йдеться в тексті рішення суду, доступного в держреєстрі за інформацією видання Медіаняня.

У минулому році компанія "Телесистеми України" подала до Нацради заяву на ліцензію всеукраїнського провайдера четвертого мультиплексу (МХ-4), мотивувавши це тим, що рішення про конкурс на мультиплекс є, а провайдера після анулювання ліцензії попередника "Зеонбуду" – компанії УЦТМ, яка володіла ліцензією на 4-й мультиплекс – немає. У травні 2015 року регулятор залишив заяву підприємства "Телесистеми України" без розгляду.

Директор Петро Семерей, не пояснив, звідки у компанії гроші на будівництво мережі. У статутному фонді компанії, згідно з даними держреєстру, зазначено 200 тисяч гривень. Семерей числиться власником 40% компанії, інші 60% належать Світлані Шаховій з Луцька. Втім, на ринку компанію пов'язують з "Волею", яка не раз публічно критикувала "Зеонбуд". Цифрова мережа, побудована "Зеонбудом", обійшлася в 100 мільйонів доларів.

Варто зазначити, на ліцензію загальнонаціонального цифрового провайдера, крім "Телесистем України", претендує державний Концерн РРТ. Останній відкрито заявляє, що готовий побудувати цифровий мультиплекс з 434 передавачів потужністю від 50 Вт до 10 КВт за 1 рік, що обійдеться в 812 мільйонів гривень: гроші планують отримати як кредит ЄБРР під державні гарантії з виплатою відсотків у розмірі 255 мільйонів гривень.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
15.02.2016 16:24
Переглядів830
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
14:48
16.02.2016
Олена
Будьде уважніші: не Телесистеми і Телемережі України це дві різні юридичні особи. З Національною радою судилися Телемережі України, які з компанією Воля не пов'язані
останні новини
14-08-2018 13-08-2018 12-08-2018
Вибір редактора

Рейтинг