У Луцьку масово зносять гаражі: що думають містяни (фото)

Інспектори муніципальної варти активно демонтують гаражі, сараї та інші тимчасові споруди у місті Луцьку. Якісь встановлені незаконно, якісь псують естетичний вигляд – вирок один: демонтаж.

Як ставляться до цього лучани – чи насправді їм заважають ці гаражі і чи варто їх зносити у такій кількості, "Конкурент" запитав у самих містян.

Віктор:

Рано чи пізно воно має бути впорядковане все. Ці території. Але так огульно зносити, чи воно варто, чи ні? Там, де я живу, вже немає гаражів – знесені. Але взагалі треба організовувати якісь стоянки, щоб люди могли поставити свої авто нормально, зберігати нормально. Розумію, що це впливає на територію, псує вигляд будинку, особливо, коли все хаотично поставлено, але потрібно тоді альтернативу, мені здається.

Саша:

Мій вже знесли. Це потрібно робити. Вони псують естетичний вигляд міста.

Володимир Юрійович:

Якщо там не дозволено, то, звичайно, їх треба знести. Вони псують естетичний вигляд міста. На все повинен бути порядок.

Наталія:

А куди людям машини дівати? Вони заважають, але не у кожного є гроші завезти машину на стоянку поставити.

Ірина:

Це потрібно питати у власників, мені здається. Чи треба їм ці гаражі? Де їхні машини будуть стояти? Що стосується естетичного вигляду, то вони заважають.

Віктор:

Я проти. Мій гараж теж хочуть знести. Колись за СРСР давали ці гаражі. Люди будували собі гаражі, ніякі документи не вимагали. Зараз, щоб побудувати гараж, потрібно ветераном Великої Вітчизняної війни бути, щоб дали дозвіл на гараж. Так не дадуть простому громадянину дозвіл на гараж. Щоб поставити і орендувати землю, я взнавав, важко. Треба чи АТО пройти, чи хтось має інвалідність в сім'ї, а має машину. Мій гараж теж є в списку на знесення. Вже є рішення. Але в нас є більш нагальні питання, а вони займаються цим...

Люда:

Я вважаю, що непотрібно їх зносити. В мене машини нема, але, для прикладу, є сім'я пенсіонерів, вони мають якогось старенького "Жигуля". Йому цей гараж знесуть, поставлять в чорта на кулічках. В разі, якщо йому щось станеться, знімайся, бери таксі і їдь шукай свою машину? Я вважаю, що це не потрібно. Це наша влада не тим займається, біситься з жиру. Ось зараз що вони роблять? Найбільше, що потрібно, то вулиці зараз рівняти?! Такий бардак вже рік робиться! Є набагато гірші дороги в Луцьку. І оці гаражі – це таке саме. Є важливіші проблеми. Особисто мені ці гаражі не заважають. Згадайте своє дитинство: вони як стояли, так і стояли. Ніхто їх не поставив зараз – вони стоять 10 - 20 років, а то і більше. То чому вони почали заважати саме зараз? На мою думку, це хтось хоче побудувати гаражі і їх продавати. Тобто людям знести ці, щоб люди у них купували. "Купи в мене гараж або орендуй, бо я твої знесу". Хто має гроші на дорогу машину, той цим не запарюється. В основному в цих іржавих гаражах стоять машини пенсіонерів, малозабезпечених. Тому я вважаю, що їх не потрібно зносити. Я думаю, що їх позносять. Тому що в такій державі ми живем, де не про нас думають.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
13.08.2017 20:00
Переглядів2496
Коментарів5
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:49
14.08.2017
Микола
Гаражі треба забирати тільки коли вони на паркомісцях загального користування, якщо є скарги жильців. Якщо скарг нема, або якщо гаражі стоять на таких місцях, де нема комунікацій - то кому воно заважає? А методи роботи муніципалів - свавілля. Палити їм евакуатори за таке треба, нищать людське майно. І брехня про неестетичний вигляд, в половині випадків на місці гаражів залишається багато сміття та величезні зарослі буряну, а це вже нормальний вигляд? Не нормальний, але ніхто нічого не робить - значить про благоустрій - це брехня, привід для крадіжки людського майна.
12:47
16.08.2017
Оксана
0
0
Сміття складають на місцях гаражів ніхто інший як самі мешканці будинків. Всі люблять жити- і тут же під носом собі смітити, а в гаражах збирати весь непотріб . Робиш зауваження --- дають відповідь "є двірник-нехай прибирає " . А у власній квартирі чи будинку як поприбирають також смітять , чи шанують свою працю. Так і живемо в ....
10:39
14.08.2017
Солічка
в гаражах люди зберігають хлам, так само як і на балконах, коли вже навчаться викидати непотріб, а не складати його.
09:57
14.08.2017
Катерина
В нас на районі знесли залізні гаражі, тепер на їх місці великий смітник, може муніципали його приберуть?
23:01
13.08.2017
Ольга
ВВажаю, що гаражі НЕ першочергова проблема міста.
останні новини
17-07-2018 16-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг