Народних майстрів запрошують на ярмарок у Луцьку

Майстрів народної творчості запрошують до участі у ярмарку народних ремесел, що відбудеться 24-25 серпня 2017 року на Замковій площі міста Луцька в рамках заходів, присвячених 26-ій річниці Незалежності та Дня міста.

Про це повідомляє прес-служба Луцької міської ради.

Учасниками ярмарку можуть бути як окремі майстри, так і студії, об'єднання, громадські організації, мистецькі крамниці та майстерні.

Обов'язкові вимоги до учасників:

  • презентація переважно традиційних українських народних виробів,
  • оформлення в етно-стилі місця презентації виробів,
  • дотримання вимог Закону України "Про захист прав споживачів" щодо якості та безпеки товарів, забезпечення культури обслуговування відвідувачів та громадського порядку.

Забороняються для представлення на ярмарку вироби з будь-якою політично-партійною символікою.

Для реєстрації необхідно до 20 серпня 2017 року подати у департамент культури міської ради (вул.Богдана Хмельницького,1) заявку-анкету учасника. Можлива онлайн-реєстрація за посиланням.

Під час відбору учасників ярмарку перевага надаватиметься майстрам-активним учасникам загальноміських, зокрема благодійних заходів, а також тим, хто проводитиме під час ярмарку майстер-класи.

Місце розташування кожного учасника визначатиметься відповідно до затвердженого плану, сформованого на основі заявок, та буде закріплене за майстром на увесь термін його участі у ярмарку. Схема розташування на території ярмарку буде надіслана кожному учаснику до 22 серпня 2017 року.

Участь у ярмарку безкоштовна. Кількість місць обмежена. Деталі за телефоном 72 27 56.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2017 10:39
Переглядів877
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг