Коли в Луцьку запрацює цивільний аеропорт

Голова ОДА Володимир Гунчик розповів, яка доля пасажирського арепорту в Луцьку.

Про це він сказав у програмі "Нової Волині".

"У кожного керівника є свої завдання, які він ставить перед собою як рейтингові. Я собі поставив три завдання: відремонтувати дороги державного значення, завезти на луцький аеродром військову частину постійного базування і спорудити цивільний термінал. Ми зробили всі роботи з погодження цивільного терміналу: відведена земля, узгоджено проект, зараз напрацьовується питання щодо пошуку компанії, яка візьме на себе зобов'язання обслуговувати термінал. Досить серйозна робота триває щодо переміщення військової частини, адже треба створити ту інфраструктуру, яка була зруйнована впродовж останніх 15-20 років на Стрілецькій", – розповів він.

Також Гунчик наголосив, що і Прем'єр-міністр, і Президент України дійшли згоди, що військова частина в Луцьку буде функціонувати, так само й буде аеродром і цивільний термінал.

"Думаю, що до кінця моєї першої каденції цей проект був зреалізований", – підсумував голова ОДА.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
16.08.2017 14:00
Переглядів1987
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
16:44
16.08.2017
Лучанка
Дуже хотілося б мати цивільний термінал. Це дуже потрібно. І не лише для внутрішніх сполучень, а й міжнародних (Польща, Чорногорія, Австрія, Туреччина). Головне почати. Сподіваємось на втілення задумів
16:20
16.08.2017
українка
ну-ну, поки все стоїть на місці
останні новини
18-10-2018 17-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг