Луцьких перевізників попросили погодити із нормами проїзні квитки

Єдиний перевізник у луцьку, який видає квитки встановленого зразка відповідно до нормативно-правових вимог, – Луцьке підприємство електротранспорту.

Директор підприємства ПрАТ "Луцьке АТП 10701" Сергій Дьомін – за досить короткий термін вже другий керівник. Про це сказав начальник управління транспорту і зв'язку Анатолій Миронюк 17 серпня ід час засідання міськвиконкому.

Попередній директор підприємства не впорався зі своїми обов'язками і втратив 4 маршрути.

Управління транспорту оцінює роботу перевізника винятково за об'єктивними правилами, основне – це присутність автобуса на маршруті.

Член міськвиконкому Михайло Щур сказав, що в маршрутках видають квитки, які не відповідають встановленому зразку.

"Щодо квитка, то ми розіслали листи про приведення квитків до встановлених вимог. Серед перевізників тільки у ЛПЕ квитки відповідають встановленим нормам. Щодо інших, то ми їх "дожмемо", і квитки будуть погоджені із нормами", – сказав Анатолій Миронюк.

Михайло Щур додав, що один з перевізників в публічному просторі постійно говорить про те, що пасажир може отримати квиток лише під час посадки і оплати проїзду, а не пізніше.

"То чи може водій вимагати оплату проїзду під час руху транспорту?" – поцікавився Михайло Щур.

Анатолій Миронюк відповів, що це ніде не регламентовано, водій має видати квиток, а пасажир зобов'язаний заплатити за проїзд.

Нагадаємо: нещодавно у Луцьку водій маршрутки відмовився везти пасажирів, аргументуючи це тим, що не всі оплатили проїзд, натомість сам не видавав квитки. Серед присутніх у транспорті пасажирів був і член виконкому Михайло Щур.

Одразу після інциденту керівник підприємства Олег Колеснік пообіцяв розібратись у ситуації. Згодом луцький перевізник ТзОВ "АТП-Луцьк" дав офіційну відповідь.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
17.08.2017 11:19
Переглядів1131
Коментарів2
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
09:41
20.08.2017
Хай цей підписант Дьомін відчитається скільки йому Алфьоров нових автобусів купив в АТПЕ.
06:11
18.08.2017
Лучанка
Лучани якщо основне питання ,щоб був автобус на рейсі то для чого міскрада створюєте сторінки в фейсбуці телефони куди можна пожалітись? Їх неціковить більше нічого. Лучан міскрада і перевізники за ідіотів тримає. Може пора переходити на тролейбуси європейського зразка з кондеціонерами і чіткім графіком, хорошою зарплатою водіїв.
останні новини
15-10-2018 14-10-2018 13-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг