Школа "Аскольд". Одностороння відмова фіскального органу від договору про визнання електронних документів

Встановлений податковим законодавством обов'язок надавати податкову звітність в електронній формі реалізується платниками податків шляхом укладення з органом контролю договору про визнання електронних документів.

Укладаючи договір, сторони узгоджують разом із умовами співпраці також підстави та порядок його дострокового припинення. Повноваження в односторонньому порядку розірвати такий договір у фіскального органу були чинними до грудня 2016 року.

Натомість протягом 2017 року до компанії "Аскольд" неодноразово поступали звернення стосовно надання правової оцінки дій контролюючого органу як одностороннє розірвання договору про визнання електронних документів та порядок захисту інтересів субєкта господарювання у відповідній ситуації.

Отже, про односторонню відмову фіскального органу від договору, про визнання електронних документів та порядок захисту платником податків власних інтересів деталізовано у новій консультації Школи практичної юриспруденції "Аскольд".

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.08.2017 10:00
Переглядів915
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг