Вимога підприємців зі Старого ринку: оренда на 10 років

Підприємці із Центрального ринку просять міську раду продовжити Волинській обласній спілці споживчих товариств договір оренду землі під ринком на десять років. Відповідні звернення за підписом більше тисячі людей вони передали виконувачу повноважень міського голови Григорію Пустовіту під час особистого прийому громадян 21 серпня.

ЧИТАТИ ТАКОЖ: ЗЕМЛЯ ПІД РИНКОМ. РАУНД ПЕРШИЙ

Вони запевняють, що лише довготермінова оренда стане стимулом до приведення благоустрою ринку до сучасних умов.

Мова йде про дві земельні ділянки. Управління земельних ресурсів, базуючись на висновку тимчасової комісії міської ради, що діяла минулого року, пропонує не продовжувати оренду землі на одній із ділянок. А щодо другої, то пропонує продовжити оренду лише на рік. У своїх висновках комісія констатувала численні порушення, які є на ринку. Підприємці ж кажуть, що готові до змін, якщо оренда буде більш тривалою.

Заслухавши аргументи підприємців, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт повідомив, що нині тривають дискусії щодо ринку. Адже на частині території свого часу була парковка, яка й запланована там у майбутньому. Тож остаточні рішення прийме сесія міської ради.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
22.08.2017 12:15
Переглядів1220
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
13:08
22.08.2017
жені
Тупо не хочуть викинути горгута з цепочкі.вот і маделірують..то від алігархів защіта то від чиновників.інстітут смотрящіх..блатниє мають з кожного мінімум штуку..а тут ще забабахають нову реконструкцію..да таку що ніхто не рівне..як каже горгут не ма чим платити я вам в контейнер найду ще одного власника..
12:41
22.08.2017
Місто
Якщо хочуть депутати вирішити питання на користь Лучан а не Горгута, до речі візьміть установчі документи і виясніть хто є власником ринку, то прийміть рішення про оренду до закінчення Ваших плвноважень це буде хочаб справедливо і дасте можливість Вашим наступникам працювати з розвязаними руками.
12:22
22.08.2017
горгут
Знову зверху..євгєн ткачук поработав..гібридка..які підприємці-раби...
останні новини
19-06-2018 18-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг