"Держава нічого не робить, щоб українець не виїжджав", - Вітів

Депутат Волиньради Анатолій Вітів сказав, чи варто вважати зрадниками трудових емігрантів.

Анатолів Вітів сказав, що заробітчан варто розділяти на частини: є люди, які їдуть в Росію, "і я їх не зрозумію, тих людей". Про це сказав депутат 25 серпня в ефірі ток-шоу "Протилежний погляд LIVE".

"Держава нічого не робить, щоб той українець не виїхав, вона тільки думає, як розпродати землю, заводи – і трава не рости", - сказав Анатолій Вітів.

Депутат Волиньради Михайло Імберовський сказав, що вважає зрадником не того, хто поїхав на заробітки за кордон, а клептократичну владу, яка довела до зубожіння цих людей.

"Я теж свого часу будучи вчителем з малою зарплатою поїхав за кордон на заробітки, щоб прогодувати сім'ю. Та влада в 90-х довела до зубожіння людей і вони поїхали не від доброго життя з країни. Я вважаю владу зрадником і владу, яка довела до зубожіння", – сказав Михайло Імберовський.

Втім Анатолій Вітів додав, що владу цю люди самі й обирають, і проблема не в тому, що люди їдуть, а проблема в тому, що вони лишаються жити за кордоном і сюди не повертаються.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.08.2017 08:44
Переглядів986
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
23-09-2018 22-09-2018 21-09-2018
Вибір редактора

Рейтинг