Луцьк отримав європейський "Щит честі"

Цьогоріч Луцьк отримав третю відзнаку Парламентської асамблеї Ради Європи - "Щит Честі".

Європейський диплом та Прапор Честі нашому місту було вручено у 2010 та 2011 роках. Йдеться на сайті Луцької міської ради.

Нову нагороду було презентовано лучанам та гостям міста під час урочистої академії з нагоди 932-ї річниці міста Луцька. Усі три відзнаки були представлені на огляд присутніх.

Секретар міської ради, виконувач повноважень міського голови Григорій Пустовіт зауважив, що для Луцька велика честь отримати чергову нагороду Парламентської асамблеї Ради Європи. Він наголосив, що міська влада робитиме все, аби виправдати такі високі нагороди.

Досягнення Луцької міської ради, її виконавчого комітету, комунальних закладів та установ, навчальних інституцій, підприємств та організацій міста у напрямку залучення грантів, інвестицій, налагодження міжнародних контактів, поглиблення закордонних партнерських зв'язків — усе це є складовим високої оцінки ПАРЄ.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
26.08.2017 17:48
Переглядів825
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
20:11
26.08.2017
Іван
ЩИТ отримали !!! осталось -Честь -для чинуш і "кровосісів" бюджета !
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг