"Рішення, яке забирає бізнес у нас та людей", – Горгут про голосування в Луцькраді

Заступник голови правління Волинської облспоживспілки Володимир Горгут вважає, що аргументованих підстав щодо непродовження Луцькрадою договору оренди землі під Старим ринком не було.

До сьогодні облспоживспілка виконувала чітко всі умови договору оренди. Про це запевнив Володимир Горгут 31 серпня у коментарі для ІА "Конкурент".

Він наголосив на тому, що облспоживспілка вчасно сплачувала оренду в міську казну, прибирала, надавала підприємцям робочі місця і все, що було передбачено договором, вона виконувала.

Володимир Горгут сказав, що їм дорікали тим, що облспоживспілка не навела порядку на території ринку. Втім чоловік переконує, що ще з 2011 року вони мали план, за яким можна було навести порядок на ринку, повирівнювати ряди, поставити одного типу металеві конструкції. Але підприємці це готові робити і вкладати в це гроші тоді, коли їм нададуть оренду на 10 років, і вони будуть впевнені, що працюватимуть там стільки часу.

"Через те люди і не вкладали грошей, і, очевидно, виходячи з того рішення, яке ухвалили депутати вчора, люди робили правильно. Проголосоване рішення вважаю проти людей, це рішення, яке забирає бізнес в нас і людей. Виходячи з того, що я сьогодні чую, бо вчора депутати казали, що лишать підприємців торгувати і не зноситимуть металевих конструкцій, а сьогодні на зборах підприємці казали, що їх вже будуть виселяти. Якщо це правда, що їх виселятимуть, то це одна справа, якщо це все робиться, щоб нас виселити, – то інша", – сказав Володимир Горгут.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.08.2017 14:00
Переглядів1241
Коментарів3
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:51
03.09.2017
Горець
І шо цікаво - навіть слова не дали сказати міські чинуші тому Горгуту (хто б він не був, він керівник серйозної кантори, яку дерибанять). Пустовіти, козюри і іже з ними - то сором міста. Нема Романюка, який захичав місто від таких ідійотів. Завокзальний ринок продовжили на 25 років в обмін на пішохідний перехід над коліями. І цю тему Романюк прорубав. А ці чмошніки всі були проти! А господар романюк розумів, що лучанам потрібен базар і потрібен міст-перехід, і він зумів посприяти РОЗВИТКУ. і не допустив рейдерства. Ненажерам на зло. Не довго їм керувати! Всіх у дупу, їх не виберуть більше.
15:58
31.08.2017
Свідомий
То це називається виконання умов договору? Коли розвели срач і антисанітарію в місті!
14:28
31.08.2017
Душман
Бізнес - це коли щось роблять , а не збираютьгроші з базарників . Потім ділять 90% собі , 10 % міськраді . Кому потрібна така прокладка ??? Невже місту непотрібні гроші ???
останні новини
22-07-2018 21-07-2018 20-07-2018
Вибір редактора

Рейтинг