Разом – сила: для чого створили Громадянський рух "Свідомі"

Депутат Луцької міської ради, меценат Андрій Покровський презентував Громадянський рух "СВІДОМІ" і закликав усіх до єдності заради майбутнього.

Про те, з якою метою створювали такий рух, над чим від працюватиме та чому його діяльність важлива, депутат поділився думками на сторінці онлайн-приймальні у Facebook.

"Уже стало поганою традицією, що через якийсь час після масштабних політичних потрясінь та як їх наслідок – революційних подій в українському суспільстві наступає період розчарування у політичних партіях, лідерах і державі загалом. Такий процес ми, на жаль, спостерігаємо і сьогодні. Учергове збільшується кількість охочих покинути рідну країну та шукати щастя за кордоном. Про це свідчать як статистичні дані, так і публікації аналітиків та матеріали авторитетних журналістів, які намагаються стримати цей процес. На політичну арену та в інформаційний простір все частіше виходять політики-популісти, які обіцяють "золоті гори", коли тільки переоберуть чергову "злочинну" владу. Але я знаю, що в кожній українській громаді є молоді і старші люди, успішні та завзяті, які вірять у свою країну, своє місто, свою громаду, її успіх та процвітання. Я та команда людей, які працюють зі мною, – саме з таких", – зазначив Андрій Покровський.

Депутат зауважив, що за час своєї бізнесової та громадсько-політичної діяльності зрозумів, що успішну громаду та країну можна побудувати лише об'єднавшись та налагодивши координацію з іншими свідомими та відповідальними людьми.

"Саме тому ми з колегами започаткували Громадянський рух "Свідомі" та закликаємо приєднуватись до нас, єднатися заради нашого спільного успішного майбутнього. Ми не покинемо свою країну, бо це наша земля. І ми працюємо над тим, щоб громадяни жили тут не гірше, ніж в Австрії чи США або хоча б в Польщі чи Естонії. Період популізму та маніпуляцій потрібно закінчувати, а це під силу лише свідомим та сильним людям. Ми самі мусимо брати відповідальність за розвиток своїх міст, інакше ми втратимо державу та ту свідому еліту, яка здатна творити зміни", – заявив Андрій Покровський.

В основу об'єднання заклали такі принципи, які закріпили у Декларації руху:

  • відповідальність – ми самі відповідальні за наше майбутнє, а тому не можемо бути осторонь суспільних процесів у громадах та державі;
  • активність та дієвість – лише активна позиція кожного та цілеспрямована дія дає результат;
  • орієнтація на успіх – ніхто не побудує успішну країну, якщо не буде прагнути цього;
  • самодостатність – основою для розвитку держави є самодостатній, забезпечений українець, який вимагає справедливих законів та гідного ставлення до себе від держави;
  • економічний добробут та патріотизм – ми створюємо бізнес та сплачуємо податки в Україні; навчаємось тут, інвестуємо чи приваблюємо інвестиції сюди, заробляємо та витрачаємо гроші у своїй країні;
  • толерантність – ми відкидаємо речі, які роз'єднують громадян (належність до різних релігійних конфесій, політичних чи громадських об'єднань, мовних груп), та з повагою ставимось до поглядів та ідей інших активних і відповідальних громадян та об'єднань.

Свою діяльність рух починає з Луцька, адже тут народилися, виросли і стали самодостатніми.

"Ми не ставимо собі за ціль здобуття влади, тим більше зараз, як це роблять політичні партії, але безумовно ми будемо впливати на владу у різні дозволені способи, вимагати від неї гідного ставлення до людей і належного виконання своїх функцій. Передусім у своїй діяльності ми концентруємося на створенні сприятливого інвестиційного клімату та розбудові інфраструктури в місті, реалізації проектів щодо підвищення рівня громадської безпеки та розвитку сучасної, конкурентної системи освіти, впровадження заходів для ефективної системи охорони здоров'я та створення умов для здорового способу життя лучан, підвищення їх рівня громадянської культури та свідомості", – розповів Андрій Покровський.

Він наголосив, що започатковують рух, тривалий і довгий процес, а не якусь коротку громадську акцію, ініціативу чи організацію.

"Ми свідомі того, що зміни не відбуваються швидко, над цим потрібно довго та наполегливо працювати. Мій особистий досвід перетворення занедбаної території вздовж Сапалаївки у цивілізований простір для розвитку та дозвілля це підтверджує та дає мені можливість бути впевненим, що все у нас вийде", – заявив депутат.

"Кожного свідомого лучанина з його ідеями, бажаннями та активною позицією ми бачимо нашим однодумцем та колегою. Разом нам під силу зупинити свавіллям корумпованих посадовців, змусити великий бізнес працювати на економіку держави, сформувати свідоме, активне та відповідальне громадянське суспільство, забезпечити можливості для розвитку самодостатніх людей – лідерів з різних сфер. Вірю, що лише свідомі громадяни здатні побудувати успішну країну. Приєднуйтеся до "Свідомих", – закликає Андрій Покровський.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.08.2017 20:00
Переглядів963
Коментарів0
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
останні новини
18-06-2018 17-06-2018
Вибір редактора

Рейтинг