У Луцьку буде нове радіо

"Громадське радіо" програло частоту в Луцьку 106,2 МГц радіомережі "Хіт ФМ".

Рішення віддати цю частоту "Хіт ФМ" ухвалила Національна рада з питань телебачення і радіомовлення на конкурсі 31 серпня, – інформує Детектор Медіа.

31 серпня Нацрада підбивала підсумки конкурсу на 26 ФМ-частот для добудови сучасних радіомереж, оголошеного 31 травня. Найбільша конкуренція виникла за частоту в Луцьку, на яку претендували дві загальнонаціональні комерційні мережі "Хіт ФМ" (холдинг "ТАВР Медіа" Миколи Баграєва та Віктора Пінчука) і Power FM (холдинг Business Radio Group Анатолія Євтухова та Віталія Хомутинніка), регіональна радіостанція "Львівська хвиля", нова місцева радіостанція "Радіо 12 ФМ" і некомерційна громадська радіостанція "Громадське радіо".

У результаті Нацрада віддала частоту в Луцьку радіомережі "Хіт ФМ" холдингу "ТАВР Медіа". Члени Нацради аргументували своє рішення тим, що Луцьк – один з небагатьох обласних центрів, де досі немає "Хіт ФМ", і це місто потрібне для добудови його мережі.

Таке рішення Нацради викликало обурення представників "Громадського радіо". Вони звинуватили Нацраду в лобізмі комерційних мовників і перекресленні планів розвитку "Громадського радіо".

"Ви ставите комерційне мовлення перед громадським. Ви перекреслили розвиток нашо радіокомпанії в конкретному регіоні, незважаючи на побажання місцевої адміністрації, на побажання слухачів. Ви не дали змоги почати нам заробляти на рекламі, а не тільки на грантах. Нацрада показала своє справжнє обличчя цим рішенням", – заявив головний редактор "Громадського радіо" Кирило Лукеренко.

"Громадське радіо" могло би стати єдиною розмовною станцією в Луцьку, де й так велика конкуренція музичних радіостанцій. Ви відкрито лобіюєте "Хіт ФМ", яке належить Баграєву та Пінчуку, які мають багато інших радіостанцій", – додала Наталя Соколенко.

У дискусію втрутився керівник радіомереж "Люкс ФМ" і "Максимум ФМ" Роман Андрейко (його компанії претендували на інші частоти).

"Слово "комерційний мовник" звучить як обзивалка. Я – комерційний мовник, не треба цим дорікати. Я вважаю, що ми теж важливу місію виконуємо", – зауважив він.

Нагадаємо: у конкурсі брали участь п'ять суб'єктів інформаційної діяльності.

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
31.08.2017 16:10
Переглядів1738
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
19:55
31.08.2017
Олeг
хоть однe нормальнe радіо будe в Луцьку
останні новини
17-10-2018 16-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг