Із луцьким перевізником розірвали договір на перевезення

Міськвиконком ухвалив рішення розірвати договір з перевізником АТП "Луцьк".

Працівниками управління транспорту та зв'язку міської ради проведено перевірки роботи міських маршруток та виявлено систематичні порушення умов договору на перевезення пасажирів ТзОВ "АТП Луцьк", про що складено відповідні приписи. Пр це сказав начальник управління транспорту і зв'язку Анатолій Миронюк 6 вересня під час засідання міськвиконкому.

У зв'язку із порушенням умов договору на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах №№ 14, 31, 47 та закінченням терміну дії договору на маршруті № 9, внесено на засідання проект рішення " Про розірвання договорів та проведення конкурсу на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування".

Перший заступник Луцького міського голови Григорій Недопад сказав, що є чітка проблема – перевізник не виконує умов договору щодо перевезення.

"У нас шаленна кількість скарг на 47 маршрут", – сказав Григорій Недопад.

Директор підприємства Олег Колеснік сказав, що визнає те, що були проблеми з виконанням.

Своєю чергою член виконкому Олександр Сервантович зауважив, що, судячи із доповіді директора, всі винні в ситуації, яка виникла, окрім нього.

Врешті члени виконкому підтримали рішення про розірвання договору.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

* * *

Сподобалося? Підпишіться на нашу сторінку в Facebook та Telegram. Також завжди будьте в курсі найважливіших новин, використовуючи чат-бота у Messenger. Ми не будемо спамити. Чесно :)
Якщо ви помітили помилку в тексті, виділіть її мишкою та натисніть комбінацію клавіш Alt+A
Надрукувати
Луцьк
Опубліковано:
06.09.2017 09:42
Переглядів1699
Коментарів1
Поділитись
Залишити коментар
Коментувати
12:14
06.09.2017
Оце я розумію! Розберіться ще будь-ласка з маршрутом ном. 4. Їздять, як хочуть, часом приходиться чекати по 40 хв. Вже тиждень на маршруті лише три автобуси, один з яких ледь їде нахилившись на ліву сторону. Перевізник на скарги не реагує, а лише хамить та кидає слухавку
останні новини
21-10-2018 20-10-2018
Вибір редактора

Рейтинг